24 січня 2020 року шляхом реорганізації КЛПУ «Міський онкологічний диспансер м. Краматорськ» було створено КОМУЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ М.КРАМАТОРСЬК» (далі – ОТМО).

До складу закладу увійшли відділення серцево-судинної та рентгенендоваскулярної хірургії з блоком інтервенційної радіології, відділення амбулаторного гемодіалізу та еферентних методів лікування, диспансерне відділення, онкогінекологія, онкохірургія, клініко-діагностична лабораторія, хіміотерапевтичне та радіологічне відділення, діагностичний центр.

ОТМО – багатопрофільний заклад, до складу якого входять Медичний центр сучасних методів лікування онкології, Медичний серцево-судинний центр, Центр нефрології та діалізу, Діагностичний центр у м.Слов’янськ, Медичний центр “Захід” . Персонал підприємства налічує 549 працівників, серед яких є міські та обласні експерти, члени Європейських та Українських асоціацій, кандидати  та доктори медичних наук, асистенти та викладачі Донецького національного медичного університету.

Основною метою діяльності підприємства є забезпечення в повному обсязі цілодобової вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги населенню. ОТМО є закладом охорони здоров’я, яке відповідно до законодавства України, на безоплатній та оплатній основі надає пацієнтам поліклінічно-консультативну, амбулаторну, спеціалізовану та високоспеціалізовану допомогу.

З початку повномасштабного вторгнення росії задля збереження матеріальних активів дороговартісне обладнання було переміщено до західного регіону держави. Саме у Львівській області, створивши нову структурну одиницю – Медичний центр “Захід” – колектив підприємства продовжив свою діяльність, надаючи допомогу переселенцям та жителям Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та інших областей. Але в Донецькій області також лишились відділення, які надають допомогу онкохворим, які не евакуювались.

Станом на 01 жовтня 2022 року КНП “ОТМО м.Краматорськ” працює за наступними локаціями:

Донецька область, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 31 – Медичний центр сучасних методів лікування онкології: поліклінічне відділення, хіміотерапевтичне та радіологічне відділення:+380502903449.

Львівська область, м. Львів, вул. Богда Хмельницького, 5-11 – Медичний центр “Захід”: відділення комбінованих методів лікування у м.Львів. Контактний телефон: +380502903430.

Львівська область, м. Стрий, вул. Ольги Басараб, 15 – Медичний центр “Захід”: відділення комбінованих методів лікування у м.Стрий: +380502903195

Контактні дані:

Юридична адреса:84307, Донецька область, м. Краматорськ,
вул. Олекси Тихого, 31

e-mail: [email protected]

Директор КНП “ОТМО м.Краматорськ” – Гейко Олександр Володимирович

Медичний директор КНП “ОТМО м.Краматорськ” – Глазков Сергій Олександрович

Головний бухгалтер КНП “ОТМО м.Краматорськ” – Давимука Тетяна Миколаївна

Сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/medicaloblter

Сторінка у фейсбуці ОТМО Захід: https://www.facebook.com/otmozahid

Сторінка у телеграмі: https://t.me/knpotmo.

Сторінка у інстаграмі: https: //instagram.com/otmo_kramatorsk?igshid=YmMyMTA2M2Y=