24 січня 2020 року шляхом реорганізації КЛПУ «Міський онкологічний диспансер м. Краматорськ» було створено КОМУЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ М.КРАМАТОРСЬК» (далі – ОТМО).

До складу закладу увійшли відділення кардіо та рентгеноваскулярної хірургії, відділення гемодіалізу, диспансерне відділення, онкогінекологія, онкохірургія, клініко-діагностична лабораторія, хіміотерапевтичне та радіологічне відділення, діагностичний центр.  

ОТМО – багатопрофільний заклад, відділення та філії (філії відділення гемодіаліз) якого знаходяться у Краматорську, Слов’янську, Бахмуті, Великій Новосілці та Мирнограді. Персонал підприємства налічує 356 медичних працівників, серед яких є міські та обласні експерти, члени Європейських та Українських асоціацій, кандидати  та доктори медичних наук, асистенти та викладачі Донецького національного медичного університету.

Основною метою діяльності підприємства є забезпечення в повному обсязі цілодобової вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги населенню. ОТМО є закладом охорони здоров’я, яке відповідно до законодавства України, на безоплатній та оплатній основі надає пацієнтам поліклінічно-консультативну, амбулаторну, спеціалізовану та високоспеціалізовану допомогу.

З 1 квітня 2020 року адміністрацією КНП «Обласне територіальне медичне об’єднання м. Краматорськ» в рамках медичної реформи було укладено договір співпраці з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), яка має на меті зробити пацієнтоорієнтовність головним принципом роботи медичного простору.

Саме тому, зусилля колективу ОТМО будуть максимально спрямовані на підвищення якості, ефективності та доступності надання медичної допомоги пацієнтові.

Для запису на консультативний прийом пацієнт може звернутися до реєстратури КНП «Обласне територіальне медичне об’єднання м. Краматорськ» за телефоном  (0626) 41-79-86  7.00 до 15.00 щоденно.

Контактні дані:

84307, Донецька область, м. Краматорськ,
вул. Олекси Тихого, 31

e-mail: medicaloblter@gmail.com

телефон приймальні: (0626) 41-70-26
телефон реєстратури: (0626) 41-79-86
телефон кардіохірургія: 066 889 6887