Вже за новою локацією онкохірурги  Медичного центру   19 травня провели першу операцію  в межах умов програми медичних гарантій перселенці з м.Барвінкове (Харківська область)   – гастректомію з лімфодисекцією по D2. Пацієнтка мала діагноз – рак шлунку. До лікаря звернулась ще коли підприємство працювало у м.Краматорськ.   Починаючи з перших курсів хіміотерапії, завершуючи  оперативним втручанням, лікуючим лікарем був к.м.н.,  завідувач онкохірургічним відділенням,  експерт департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації  з напрямку «Клінічна онкологія» Кєтов Валерій Геннадйович.

Операція пройшла успішно. Вже на п’ятий день вдалось поспілкуватися з Оленою Анатоліївною.

  • Олено Анатоліївно, де ви проживали до війни?
  • Моє рідне місто Барвінкове Харківської області.
  •  Як давно ви дізнались про свій діагноз?
  • В липні в мене  була постійна печія.  Я відразу відчула, що це не гастрит, а щось онкологічне. Але ще довго ходила – сумнівалась, боялась. Доки не зробила  обстеження в жовтні. Тоді мені поставили діагноз. Після цього звернулась до Кєтова Валерія Геннадійовича. Це надзвичайний лікар –  чуйний, професійний.  Має великий досвід роботи.
  • Чи проходили ви лікування  у Краматорську?
  • Так. Я встигла пройти 4 курси хіміотерапії  в онкологічному диспансері.  Останні  курси вже були підчас війни.
  • Куди ви вирішили евакуюватися?
  • Ми з донькою рятувались від війни в Ужгороді.  Мій син служив в ЗСУ . В лютому  він загинув…

В Ужгороді лікарі мені пропонували зробити операцію.  Та я відмовилась – хотіла, щоб оперували свої. Я довіряю Валерію Геннадійовичу і дуже йому вдячна. Він врятував стільки життів.

Знаходячись тут (у Львові), відчувала постійну турботу лікарів. Вони від мене не відходили.

Боялась наркозу, але в 2017 році робила операцію в Краматорську в іншій лікарні. Тоді анестезіологом був Галузинський Олександр Віталійович. Коли побачила його на переопераційних оглядах у Львові, дуже  зраділа.   Все ж таки, зі своїми спокійніше.

26 травня пацієнтка була виписана та зараз отримує амбулаторне лікування. Як проходження хіміотерапії, так і операція  проходили на безоплатній основі в рамках відовідного пакету НСЗУ.

Для отримання  лікування за програмою медичних гарантій необхідно мати при собі електронне направлення від сімейного лікаря  чи вузького спеціаліста.

Медичний центр ОТМО у м.Львові знаходиться за адресою: вул.Богдана Хмельницького 11-15.

Отримати додаткову інформацію та записатись на прийом до лікаря можна за телефоном: +380502903430, +380502903408.